Zadaj pytanie

Kamil K

Kamil K
ranking
234
pytania
4
komentarze
5
odpowiedzi
11

Treści:

dodał odpowiedź 13 października 2014 12:51

Cel: redukcja Czas trwania cardio: na początek standardowe 30 minut lecz z biegiem czasu wydłuży się to 1 godziny

dodał odpowiedź 20 września 2014 23:30

Są to wartości przed obróbką termiczną. 100 gram ryżu zawiera samych węglowodanów około 85 g, a jeden gram węglowodanów jest to 4 kcal więc z samych węgli mamy 340 kcal/100 gram. (oczywiście produkty ważymy przed obróbką termiczną)

dodał odpowiedź 17 września 2014 01:00

Jeżeli przy szybkim marszu masz tętno 140 to stosuj takie tempo (cardio) ;) pewnie wraz z wytrenowaniem będziesz musiała zwiększać wysiłek. Jest też coś takiego jak skala RPE: RPE 1-2: bardzo niski - rozmowa bez wysiłku RPE 3 niski - rozmowa prawie bez wysiłku RPE 4 średnio-niski - rozmowa z niewielkim wysiłkiem RPE 5 średni - rozmowa z wyraźnym wysiłkiem RPE 6 średnio-wysoki - rozmowa z większym wysiłkiem RPE 7 wysoki - rozmowa z dużym wysiłkiem RPE 8 bardzo wysoki - rozmowa z ogromnym wysiłkiem RPE 9-10 ekstremalny - rozmowa niemożliwa Intensywności 60 % odpowiada mniej więcej RPE 4,5

dodał odpowiedź 16 września 2014 18:51

Taka mała ciekawostka: produkty light i zero zawierają słodziki, które mogą zakwaszać komórki, co powduje spowolnienie metabolizmu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie