Zadaj pytanie

Marcin Czyż

Marcin Czyż
ranking
259
pytania
4
komentarze
0
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 23 października 2013 14:32

Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi Pan pomógł w podjęciu decyzji. Ok, kupuję sobie trenażer. Chcę do tego jakieś dobre suplementy na początek, jaki zestaw mogą Państwo polecić? Wiem że na pewno: BCAA, białko + witaminy. Nie wiem czy do tego może też być glutamina, kreatyna? Czy szejka białkowego można pić np. kilka razy dziennie i nie będzie sie z tego odkładać tkanka tłuszczowa? Proszę o podanie od jakiego zestawu mam zacząć? Dodam również że mam skoliozą odcinka lędźwiowego kregoslupa, czy treningi na tym trenażerze nie pogorszą stanu lub nie będa mnie boleć plecy? Dziekuję bardzo za odpowiedź, zostaje stałym bywalcem waszej strony, FB i zabieram sie za lekture na YouTube. Pozdrawiam, Marcin.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie