Zadaj pytanie

Zdzisław Zdzisław

Zdzisław Zdzisław
ranking
24
pytania
1
komentarze
81
odpowiedzi
516
odznaki Ekspert złoty Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 17 kwietnia 2015 16:41

4 kapsułki przed i 4 po treningu w dni treningowe jedynie.

dodał odpowiedź 15 kwietnia 2015 21:42

Dieta jest najważniejsza. Aby chudnąć musi być deficyt kaloryczny(koło 300-500kcal) + trening cardio/interwały.

dodał odpowiedź 15 kwietnia 2015 21:34

Jeśli dostarczysz te 117 gram białka z jedzenia to nie ma takiej potrzeby, a myślę że to nie bedzie problem bo to nie jest dużo. Jeśli jednak będziesz miałą problemy to możesz oczywiście sięgnąć po odżywkę. Pamiętaj tylko, że to składniki pochodzące z jedzenia są najbardziej pełnowartościowe. Proszek to zawsze będzie proszek.

dodał odpowiedź 15 kwietnia 2015 21:32

Cm3 to ogólnie dobra kreatyna. Wybierz formę(kapsułki, proszek), która Ci najbardziej pasuje. Kapsułki są wygodniejsze, ale droższe. Dlatego oblicz sobie co tam najbardziej ekonomcznie dla Ciebie wychodzi.

dodał odpowiedź 15 kwietnia 2015 21:30

Masz bardzo wysoki poziom tkanki tłuszczowej. Zabierz się za redukcje, być może wtedy i ułożenie tych sutków się zmieni(chociaż budowa mięśni, wygląd to głównie kwestia genetyki to myślę, że porządna redukcja poprawi znacznie ogólny wygląd sylwetki).

dodał odpowiedź 15 kwietnia 2015 21:27

Moim zdaniem najlepszym supleementem jest kreatyna. Pozwala trenować z wiekszymi ciężarami i ciężej. Pamiętaj o diecie, bez niej ciężko o rezultaty.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie