Zadaj pytanie

Kamil N.

Kamil N.
ranking
264
pytania
1
komentarze
0
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 25 grudnia 2015 22:41

Jak się biega na tym dystansie? Bardzo szybko. Tutaj nie ma czasu na strategię i należy odpalić "rakietę" od pierwszych metrów. Dobry trening pod ten dystans znalazłem http://bieganieuskrzydla.pl/danuta-urbanik-plan-treningowy/, gdzie zamieszczone jest bieganie Danuty Urbanik.

dodał odpowiedź 23 października 2013 21:43

nawet bardzo szybko:) p.s pytanie mało doprecyzowane?

dodał odpowiedź 23 października 2013 21:26

Aktualnie trwa szereg promocji w Intersport. Raz jest -25% a buty, a w tym tygodniu akcesoria trekingowe. Kiedyś od kolegi słyszałem, iż kupił buty w Lidlu. Biega od kilku lat, i odziwo - bardziej wygodnych niż lidlowskie, to nie miał. Jakość również jest rozsądna - więc polecam. Oczywiście nie jest to wyrób markowy, ale uważa, że przynajmniej kilka miesięcy pobiegasz. Ja kupiłem jakiś czas temu Adidasy za około 260 zł i są słabej jakości - już kilka razy rozrywała mi się siatka. Biegam 5 miesięcy.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie