Zadaj pytanie

Kamil De

Kamil De
ranking
258
pytania
1
komentarze
2
odpowiedzi
5

Treści:

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 16:01

1. Zła technika - angażujesz barki i ramiona (Akop Szostak w filmie typowe błedy pokazuje jaki błąd robisz i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia) 2. Zbyt mały bądź zbyt duży cięzar (jeśli zbyt duży ciężar to znowu może być zła technika) 3. Staraj się "dopinać" klate w trakcie ćwiczeń Pozdro:)

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 14:59

Witaj, po pierwsze zbyt długi trening. Trening nie powinien trwać dłużej niż 1,5h. Jeśli zależy Ci na przyroście masy mięśniowej zwiększ ilosć kcal i posiłków bo 4 to za mało (5 do 6 na masie jest ok). Skoro trenujesz od 8 miesięcy FBW proponuje zmienic też plan treningowy bo byc może Twoje ciało przyzwyczaiło sie do tego wysiłku, który wykonujesz. Zwiększ ciężar i rób przerwy od 90-120sek. Jeśli lubisz ćwiczyć do załamania mięśniowego to proponuje dorzucić dropsety do treningu. Pamiętaj żeby zadbać o michę. Przyrosty będą jeśli będziesz spożywał więcej kcal niż potrzebujesz. Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 14:36

Cześć. Mięśnie brzucha wyrzeźbisz jeśli będziesz na deficycie kalorycznym. Dobrze ułożona dieta + cardio i nawet trening brzucha raz w tygodniu wystarczy. Pozdro :)

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 13:12

Witam, tak jak koledzy wcześniej pisali - taka genetyka. Zaakceptuj swoje ciało i rozwijaj się dalej. Pozdrawiam

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 13:03

Witam. Ja osobiście jestem zwolennikiem "typowego" cardio (bieganie, jazda na rowerze stacjonarnym), lecz basen to także dobra alternatywa. Jeżeli kręcisz cardio 3-4 razy w tygodniu to możesz wpleść basen raz czy 2 razy w tygodniu. Ja po każdym treningu siłowym biorę BCAA i kręce 30min cardio niezależnie czy jestem w okresie redukcji czy masy. Oczywiście na masie staram się troszkę ograniczyć cardio, lecz nigdy nie wykluczam go zupełnie :) Pozdrawiam.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie