Zadaj pytanie

Tomek Z

Tomek Z
ranking
59
pytania
94
komentarze
38
odpowiedzi
35
odznaki Atleta złoty

Treści:

dodał odpowiedź 24 marca 2016 21:52

Chodzi o to że nie muszę ale ciekawość ... Chcę spróbować chociaż przez miesiąc czy dwa ,dosłownie jeden cykl jeśli można to tak nazwać i wtedy zobaczę czy są jakieś efekty warte wydawania kasy.Ćwiczę połtora roku to mniej więcej wiem już na co stać mój organizm. Chyba jednak prawda że trzeba spróbować na sobie i wtedy będziemy mądrzy.

dodał odpowiedź 12 marca 2016 23:55

Do jakiego lekarza mam iść ? Chodzi o specjalistę od ?

dodał odpowiedź 7 lipca 2015 11:11

Tyle to i ja wiem...

dodał odpowiedź 11 czerwca 2015 20:51

Co do diety to mam swoją teorie od samego początku.Nie wyliczam wszystkiego co do grama i kcal(liczę tylko bo wiem ile mi potrzeba żeby się najeść) Myślę żę aktualnie jem 2000 kcal i to mi wystarcza,nawet nie czuję głodu.Dietę opieram na pełnowartościowych produktach i nie mam żadnych cheet day itp.Jak w jeden dzień sobie pozwole na solidną jajecznicę to w drugim obcinam już tłuszcz by wyjść na zero.Nie jem pieczywa. Po treningu kręce interwały na bieżni 15 min a jak czas pozwoli to jestem wstanie pobiec np 10 km w 55 min ale to rzadko bo praca.

dodał odpowiedź 1 czerwca 2015 15:07

Tak głównym celem jest redukcja myślę za max do 85 kg chociaż nie wiem czy 90 już nię bedzie ok.Tłuszcz schodzi z burzcha bo już nie ma skad ale zakochałem się bieganiu,mógłbym codziennie... lecz przeplatam to z siłownia a po siłowni robie interwały na bieżni(wiem,powinno się robić w dnie nietrenigowe ale jednak ja postanowiłem tak).Głowym celem jest zgubienie już nawet nie wagi a brzucha-co jest oczywiście powiązane jedno z drugim ale skoro ja tak lubie biegać a siłownia nie sprawia mi takiej frajdy choć oczywiście jest pełne zaangażowanie,

dodał odpowiedź 20 maja 2015 20:29

Jak się ważyło kiedyś 150 kg to ostatnie o czym się myślało to mieśnie brzucha... także może.Nie wiem-pytam

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie