Zadaj pytanie

Kacper G

Kacper G
ranking
127
pytania
40
komentarze
18
odpowiedzi
15
odznaki Atleta srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 31 stycznia 2016 20:36

Tutaj jest przejrzyściej (nowe pytanie) http://www.zapytajtrenera.pl/question/q,21195/silownia_dla_zaawansowanych/trening/push__pull_do_oceny

dodał odpowiedź 31 stycznia 2016 20:34

A CZY TAKI MOŻE BYĆ ? troche pozmieniałem Siła push: Sztanga na prostej 5x5 Sztanga skos w góre 5x5 Wyciskanie żołnierskie 5x5 wyciskanie waskie 5x5 Przysiady ze sztangą 5x5 przysiady na hak maszynie 5x5 Siła pull: Uginanie ramion ze sztangą 5x5 podciąganie 5x5 Wiosło sztangą 5x5 szrugsy 5x5 łydki 3s Push hipertrofia: Wyciskanie sztangielek skos dodatni 4s Rozpiętki skos dodatni 4s Wyciskanie hantelek nad głowe 4s Unoszenie sztangielek bokiem 4s Pomki na poręczach 4s Przysiady ze sztangą 4s suwnica lub wykroki 4x Pull hipertrofia: Uginanie ramion ze sztangą 4s facepull 3s odwrotne rozpietki 3s MC 4x Wiosłowanie sztangielką 4s szrugsy 3s łydki 3s Brzuch to we wlasnym zakresie 2x w tyg łydki dałem do pull zeby push nie odstawal tak bardzo objetoscia od pull :) tez we wlasnym zakresie je robie P.S. Aha, i czy dorzucić coś izolowanego na dwugłowe (jak tak, to gdzie?), czy same przysiady, wykroki, mc starczą ?

dodał odpowiedź 4 grudnia 2015 17:08

ewentualnie jakiś monohydrat

dodał odpowiedź 25 października 2015 14:10

problem w tym, ze mieszkam za granicą, i tutaj nie ma twarogów :( Przeszukalem cale miasto. nie ma :/

dodał odpowiedź 17 października 2015 01:44

Witam, przeróżne badania potwierdziły, że różnica pomiędzy monohydratem a jabłczanem jest praktycznie zerowa. Z tego wynika że nie ma znaczenia jaką kreatynę stosujesz. Może to być zwykły najtańszy monohydrat, którego (jak zresztą każdą kreatynę) nie trzeba dzielić na cykle, a można śmiało stosować cały rok. Pozdro

dodał odpowiedź 7 sierpnia 2015 01:07

(przez przypadek kliknąłem enter i się dodało pytanie bez pytania :P) Witam, czy można stosować dietę na masę (nadwyżka kaloryczna) nieprzerwanie przez całą naszą przygodę z siłownią? Jak to jest? Dlaczego jedni robią w roku trochę masy, i trochę redukcji żeby spalić tłuszcz? A jak ktoś się tak odżywia że przez cały rok nie nabierze tego tłuszczu w ogóle, to ma jechać już do końca życia masę, czy jak to jest?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie