Zadaj pytanie

Aneta Idzik

Aneta Idzik
ranking
60
pytania
79
komentarze
113
odpowiedzi
14
odznaki Atleta złoty Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 19 marca 2016 18:50

25g czyli 2 łyżki stołowe płatków owsianych to 85kcal.Podgotowane na wodzie+ garść owoców to 120kcal ale nie 600!

dodał odpowiedź 24 września 2015 17:23

No ja raczej na redukcji ale chcę tylko 2-3 kg zrzucić bo nie mam nadwagi .Chodzi mi tylko o to czy jeżeli będę jadła na kolację płatki to czy mogę przytyć od tego czy nie powinnam? bo chyba lepsze jest zjeść płatki niż pieczywo?

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2015 20:51

No właśnie najgorsze jest to że boli mnie przez cały czas biegania zaczyna się od delikatnego bólu a po chwili boli mocniej.Jak po 40min przestaje biegać i wtedy maszeruje około 3 minut to ból się nasila i strasznie rwie.Po około 10minutach po treningu ból sam ustępuje ale jest tak przy każdym bieganiu.(Ból jest podobny do takiego jak przy zmianie pogody ,w kościach)

dodał odpowiedź 27 maja 2015 21:14

No właśnie bo jeżeli przed obróbką mięso z kurczaka waży 420gram a po usmażeniu około 250gram to jest różnica ponieważ wtedy w dzienniku który prowadzę rozpisuje sobie to i kaloryczność się zmienia więc wydaje mi się że po usmażeniu powinno się ważyć ale pytam bo nie wiem jak jest.Ja wliczam wszystko nawet warzywa chociaż nie mają dużo kalorii to jakieś tam kalorie mają a pieczarka smażona ma dużo kalorii.Dzięki za odpowiedzi

dodał odpowiedź 7 maja 2015 06:50

Witam Koleżanko samo od roku ćwiczę cardio z Mel B i efekty są super ale myślę że 2 tygodnie to za krótki okres,ale tak jak piszą poprzednicy potrzebne do tego jest dobre odżywianie żeby to wszystko szło do przodu i aby było widać efekty.Uważam że ćwiczenia z Mel B są super dla początkujących ponieważ nie męczą aż tak i przy tym widać efekty,z czasem na pewno będziesz musiała zmienić ćwiczenia bo mięśnie przyzwyczają się do wysiłku ale na razie możesz spokojnie ćwiczyć z Mel B. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 2 kwietnia 2015 07:16

Aha zapomniałam dodać że od piątku i weekendy jem inaczej niż w pozostałe dni .Wtedy jem ile chce i jak chce, głównie słodycze na wieczór + 5 posiłków i tak jest co weekend.Może to główna przyczyna,nie wiem...

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie