Zadaj pytanie

Kamil C.

Kamil C.
ranking
7
pytania
19
komentarze
362
odpowiedzi
1576
odznaki Atleta brązowy Ekspert złoty Komentator srebrny Rekordzista brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 3 listopada 2014 15:08

Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest omlet z ulubionymi dodatkami, możesz manipulować makroskładnikami jak chcesz.

dodał odpowiedź 2 listopada 2014 09:40

Efekt, będzie jak najbardziej, w prawdzie nie zbudujesz atletycznej sylwetki stosując dietę "mniej więcej" Nie chodzi o to tylko aby kalorie się zgadzały ale i makroskładniki. Robiąc deficyt przy spożywaniu dużej ilości tłuszczu waga może nie chodzić.

dodał odpowiedź 2 listopada 2014 09:37

Jeśli kolega jest szczupły to jest to normalne. To kwestia anatomii, wina jest w źle rozwiniętej tkance podskórnej - z tym się nie to norma. Jeśli te żyły dziwnie pulsują to niech zadba o odpowiednia ilość argniny i kwasów omega,poprawi to przepły krwi. Także, nie przejmuj się tym tak bardzo.

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 20:01

Białko stosuj tylko wtedy gdy nie dajesz rady uzupełnić go z jedzenia. Na masię nie polecam brać HMB lepiej sprawdzi się na redukcji ale to już jak masz zbędny fundusz. Jeśli BPI 1.m.r zawiera kreatynę i stosujesz go pierwszy taz to nie dorzucaj dodatkowo kreatyny.

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 19:58

http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html .......... http://www.kfd.pl/przepisy-kulinarne-f134.html ...... multum przepisów

dodał odpowiedź 1 listopada 2014 19:56

Spójrz na tabele na opakowaniu bo nie każde wafle są takie same, także porównaj makrosy i kalorie i wybierz lepsze.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie