Zadaj pytanie

Adam Drozd

Adam Drozd
ranking
217
pytania
14
komentarze
0
odpowiedzi
7
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 18 stycznia 2017 23:44

Cześć :) Wykonuj więcej powtórzeń, 5 razy to o wiele za mało. Dobierz ciężar tak żeby zrobić powiedzmy 4 serię po 15,12,10.8 powtorzen. Po pierwszej serii i w kolejnych możesz dodawać po 2 kg i tak stopniowo dokładaj ciężar :) mniejszy ciężary i ćwiczenie wykonane poprawnie, a siła przyjdzie sama i oczywiście coraz większe ciężary;) Trzymam kciuki i pozdrawiam

dodał odpowiedź 18 stycznia 2017 09:26

Cześć :-) Pierwsze co trzeba zrobić to obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne które znajdziesz bez problemu w Google. Przybieranie masy mięśniowej ma to do siebie, że potrzeba więcej przyjąć kalorii, ja zwiększam kalorie co 2 tygodnie o jakieś 100/150kcal i kontroluje wagę, sprawdzam przed lustrem czy coś złego się nie dzieje no i oczywiście porządny trening, silna wola = efekt murowany :) Trzymam kciuki i pozdrawiam.

dodał odpowiedź 2 sierpnia 2016 16:20

Ja zacząłem niedawno okres masowy po redukcji i suplementy nie zmieniły mi się jakie miałem redukcje, używam : Bcaa, glutamina, isolat. Ale, że okres masowy to przed treningami stosuje cm3 i s.a.w. W. końcu budowa mięśni, więc przed treningówki jak najbardziej :)

dodał odpowiedź 19 marca 2016 14:20

Cześć. Po treningu żeby uzupełnić cukier który straciliśmy podczas wysiłku do białka dodaj z 30g carbo i wypij lub zjedz 2 banany bądź trochę żelków, po prostu musisz uzupełnić cukier. W każdym bądź razie ja tak robiłem i było OK. Na noc normalne białko.

dodał odpowiedź 19 marca 2016 14:16

Cześć. Przyjęło się, że najlepiej cardio wykonywać rano, ale po siłowni wypij białko i zrób cardio i też super działa. Także jeśli masz ochotę możesz rano lub po siłowni :)

dodał odpowiedź 8 maja 2015 16:45

można też w trakcie, ja pije 30 min przed siłownią carbo+glutamina i po siłowni oraz w tabletkach bcaa i cm3 przed i po treningu siłowym.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie