Zadaj pytanie
9 marca 2018 18:22

Jak poszerzac wiedzę i możliwości na siłowni?

Od roku uczęszczam na siłownię i temat sportów siłowych jest dla mnie coraz bardziej interesujący, dlatego chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, a także poszerzac swoje możliwości w tym zakresie, ale nie wiem jak zacząć, gdzie szukać pomocy, gdzie znaleźć osoby zaangażowane w wprowadzenie w temat. Proszę o podpowiedź? Z góry dzięki
53
1
dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:36
Dużo dają tzw. "vlogi"... Moja przygoda z kulturystyką rozpoczęła się wraz z przeglądaniem YouTube. Roi się tam od ludzi, którzy za darmo pokazują ich drogę do lepszej formy. Można się z tego wiele nauczyć. Osobiście nigdy nie korzystałem z żadnych forum, ponieważ ciężko zweryfikować wiarygodność osób wymieniających się informacjami. No i wiadomo, są też książki. Polecam "Metody Treningowe Kulturystyka" Leszka Michalskiego. Ta książka towarzyszy mi już od przeszło 2 lat i okazała się niezmiernie przydatna kiedy chciałem skupić się na zrozumieniu procesów zachodzących w ciele podczas treningu siłowego jak również podczas doboru ćwiczeń, diety i suplementów.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie