Zadaj pytanie
26 czerwca 2015 14:42

Cross trening #1

Marcin Bochenek trenuje Resta.

2899
0

Trening Resta

trening ognia

system odmierzania czasu EMOM (every minute on the minute)

5x swing
Swing rozpocznij płynnym ruchem. Podczas wymachu miej wyprostowane ręce. W szczytowym punkcie, kiedy kettlebell jest na wysokości twojej twarzy, powróć do pozycji wyjściowej. Ruch powinien zaczynać się od bioder, a nie siłą rąk. Pamiętaj, aby przy wyproście napiąć brzuch i pośladki.
karmowski kulturystyka crossfit
5x clean (podrzut)
Chwyć odważnik tak, żeby rączka była pod kątem 45 stopni do ciebie. Ułóż Kettla na bicepsie, żeby powierzchnia styku była jak największa. Łokieć przyłóż do żeber, a przedramię do klatki piersiowej. W szczytowej fazie ruchu kula powinna opierać się na klatce piersiowej. Opuść kettlebell między nogi.
crossfit karmowski
5x press
Chwyć odważnik tak, żeby rączka była pod kątem 45 stopni do ciebie. Ułóż Kettla na bicepsie, żeby powierzchnia styku była jak największa. Łokieć przyłóż do żeber, a przedramię do klatki piersiowej. Kula powinna opierać się na klatce piersiowej. Następnie unieś odważnik nad głowę do całkowitego wyprostu ręki. Opuść kettlebell na klatkę, a następnie między nogi.
karmowski kulturystyka
5x front squat
Trzymaj kettlebell na wysokości klatki piersiowej, przedramię przyciśnięte do klatki, łokieć do żeber. Drugą rękę wyprostuj na bok do kąta 90 stopni z podłożem. Wykonaj przysiad. Pamiętaj, aby kolana nie wychodziły poza linię stóp.
crossfit karmowski
2x przysiad wojownika na każdą stronę
kettlebell crossfit
10 min treningu (10 rund)

ZOBACZ TEŻ

Trening pleców z Michałem Karmowskim - Projekt 37
Talent i predyspozycje do sportu 
Wyciskanie sztangi z Janem Łuką 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie