pytania

15 marca 2018 17:35

Czy wyciskanie kettla metodą ,,bottom up" leżąc na ziemi jednorącz jest zdrowe dla kręgosłupa biorąc pod uwagę asymetryczne jego obciążenie?

Rafał Doroszuk Na pytanie odpowiedział trener Rafał Doroszuk

Witam!!!
Mam problem spodobały mi się wasze tematy cross-fitu jestem średnio zaawansowanym sportowcem amatorem biegam trenuje z kettlebells. Niestety u mnie w mieścinie nie ma żadnego boxsa i chce podjąć się treningów samodzielnie, chciał bym prosić jakiś wymagający trening cross fitu z uwzględnieniem warunków domowych mam 3 kettlle 8,12,16 kg sztangę olimpijska 50 kg obciążenia drążek i worek

17 lutego 2014 01:13

Siemka. Doświadczenie na siłowni mam spore, jestem na diecie redukcyjnej. Postanowiłem sprawdzić sie w crossficie, jaki trening na siłowni zastosowac dodatkowo ?? cross fit cwicze 3 razy w tygodniu, plus 3-4 razy aero . Pozdrawiam

Chciałbym dodać do treningu biegowego ( długie dystane po górach 50+) trening z kettlebell aby budować siłę dynamiczną. Czy możecie pomóc mi ułożyć trening. Mogę się spotkać gdzieś w Gdańsku.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie