Zadaj pytanie
15 marca 2018 17:35

One Handed Kettlebell Bottom Up Floor Press

Czy wyciskanie kettla metodą ,,bottom up" leżąc na ziemi jednorącz jest zdrowe dla kręgosłupa biorąc pod uwagę asymetryczne jego obciążenie?
1631
0

Witaj,

wyciskanie przy trzymaniu odpowiedniej techniki w żaden sposób nie naraża kręgosłupa na jakiekolwiek obciążenia. Przy takiej technice również nie będziemy w stanie używać dużych obciążeń, które były by w stanie narażać nas na kontuzje. Jest to taka sama zasada działania jak wyciskanie hantla lub jakichkolwiek obciążeń, natomiast wyciskanie tą metodą angażuje u nas mocniejsze napięcie i użycie siły przedramion i najszerszego grzbietu .

Pozdrawiam 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie