Zadaj pytanie

Rafał Doroszuk

Rafał Doroszuk
Akredytowany trener CityFit Wrocław Stare Miasto, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.
Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na różne szkolenia i kursy, jak również posiada kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy z tytułem ratownika.
Specjalizuję się w obszarze treningu takiego jak:
Trening modelujący sylwetkę, trening poprawiający mobilność i koordynację, trening siłowy, trening redukujący tkankę tłuszczową, trening funkcjonalny.
Posiadająca wiedza z zakresu treningu, jak również żywienia sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie, co przekłada się na rezultaty podopiecznych.
Od najmłodszych lat jest pasjonatem aktywności fizycznej, natomiast w 2015 roku pierwszy raz stanął na deski sceny kulturystycznej w Sopocie, gdzie zajął 7 miejsce, startuje do dnia dzisiejszego w kulturystyce klasycznej.
Każdy dzień jest dla niego nowym wyzwaniem, ponieważ współpracuje z ludźmi o różnych schorzeniach i dolegliwościach, co powoduje, że docieka, czyta jak naprawić daną dysproporcje.
Największym wyzwaniem w dotychczasowej pracy trenera była pomoc dziewczynie ze złamanym kręgosłupem odcinka piersiowego. Wiele dni w książkach, namysłu jak przygotować dany trening, aby tej dziewczynie nie zaszkodzić, ale było warto, gdyż pogłębiona wiedza przeistoczyła się na praktykę, gdzie dana osoba została naprawiona, a przy okazji utraciła wagę ciała.
Jego motto to:
,,Zmarnowanego czasu już nie przywrócisz, więc wykorzystaj jak najlepiej ten, który ci pozostał’’
Zadaj pytanie

Zobacz także

Treści trenera:
Brak elementów do wyświetlenia
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie