Zadaj pytanie
24 stycznia 2015 17:37

Czy dietą paleo da się wyleczyć niedoczynność tarczycy?

Witam!

Czy dieta paleo ma jakiś wpływ na niedoczynność tarczycy albo chociaż czy pomoże ona rozkręcić trochę metabolizm i czy będzie dobra dla osoby trenującej mma i crossfit 4 razy w tygodniu? Około 6 miesięcy temu dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy, lekarz przepisał mi leki ale były nieskuteczne później zwiększył dawkę, która niestety też nic nie zmieniła. Nie mam Hashimoto. Próbowałam jakoś rozkręcić metabolizm ale ciągle tyłam. Czytałam, że dieta wegańska na której byłam od 6 lat nie ma dobrego wpływu na moją tarczyce więc zaczęłam jeść mięso. Przestałam brać tabletki na tarczycę i codziennie rano przyjmuję jod i selen, czytałam, że niedoczynność da się wyleczyć dietą paleo, czy jest to możliwe?
1066
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie