Zadaj pytanie

Ciężkie początki

Cześć, od niedawna zacząłem trenować taekwondo itf. Wcześniej trenowałem muay thai i nie miałem problemu z technikami nożnymi lecz na taekwondo ten problem się pojawił. Chciałbym doradzić się jakie treningi włączyć w dni w które nie trenuje w klubie itp. Bardzo bym prosił o to by ktoś opisał mi od A do Z. Moim celem jest by te nogi mieć sprawne i bez problemu kopać na duże wysokości. Pozdrawiam.
1157
2
dodał odpowiedź 18 czerwca 2015 21:12
No to jak liczysz na nogi to trening nog. Przysiady z sztangą, wykroki, na łydki unoszenie z hantlami, unoszenie nog na wyciągu itp. Musisz dobrze rozciągnac nogi zeby moc się dobrze wybic i mocno uderzyc.
dodał odpowiedź 19 czerwca 2015 16:20
Jesteś inwalidą, że chcesz mieć sprawne nogi ? (pytanie retoryczne). Poświęcaj trochę więcej czasu na napisanie swojego pytania w bardziej sprecyzowany sposób. ..., Jeśli chcesz kopać wyżej rozciągaj nogi. (zacznij dążyć do szpagatu) - w cele nie musisz go wykonywać ;) Jeśli chcesz mieć silne kopnięcia (znasz angielski zapraszam cię na kanał yt - Elasticsteel) Sam kiedyś trenowałem (w domowych warunkach ) taekwondo czerpałem dużo informacji od GingerNinjaTrickster na youtube. Tyle mogę Ci pomóc. (Daj głos jeśli pomogłem)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie