Zadaj pytanie
25 września 2013 14:42

Czy warto kupić buty do biegania naturalnego?

1741
3

Jeżeli nie masz problemów z aparatem ruchowym, jesteś doświadczonym biegaczem, który ma odpowiednio silne mięśnie nóg, ma prawidłową masę ciała oraz poprawną technikę biegu, możesz zakupić takie obuwie. Sugerowałbym jednak stopniowe wprowadzanie się w trening biegowy w butach do biegania naturalnego, żeby przyzwyczaić się do takiego biegania. Jako przedsmak tego, co Cię czeka, proponuję wykonać kilka treningów na boso po trawie czy po piasku. Zobaczysz wtedy, co oznacza bieganie naturalne i przekonasz się sam, czy warto takie obuwie zakupić.

dodał odpowiedź 30 listopada 2013 18:08
oczywiście że warto
dodał komentarz 30 listopada 2013 18:08
kto by chciał biegać boso :P
dodał odpowiedź 28 grudnia 2013 16:38
Buty to rzecz naprawde niezbędna i jedyny drogi sprzęt potrzebny do biegania. Naprawde czuć różnice gdy biega się w porządnych asicsach, a nie w zwykłych nikach(halówkach) Chodzi także o obciążenie i ból także stóp ;) Takż epolecam zaopatrzyć się w dobre buty.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie