Zadaj pytanie

Jak najszybciej schudnąć z brzucha?

501
4
dodał odpowiedź 3 października 2013 15:39
Najszybciej można schudnąć robić treningi cardio, rozciąganie, wydolnościowe po prostu trening musi trwać co najmniej 30 minut może to być trening na bieżni połączony z treningiem na orbitreku lub na rowerku. Oczywiście nie zapomnij o diecie która jest bardzo ważna ponieważ dieta to ponad połowa sukcesu do zdobycia odpowiedniej sylwetki :) Pozdro!
dodał odpowiedź 5 października 2013 17:44
Nie da sie schudnąć "z brzucha". Chudnie sie równomiernie z całego ciała, to zależy od genetyki. Rozpisz sobie porządną dietę, kręć cardio i bądź cierpliwy. Efekty przyjdą z czasem
dodał odpowiedź 21 października 2013 08:08
Dieta to 80% sukcesu, pozniej idzie trening... Pamietaj sie nie zniechecac, poneiwaz z brzucha tluszczyk schodzi zazwyczaj na koncu...
dodał odpowiedź 23 listopada 2013 00:29
nie da się schudnąć z jednego miejsca. potrzebujesz diety z ujemnym bilansem kalorycznym oraz areoby
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie