Zadaj pytanie

BCAA pozytywnie wpływaja na regeneracje osrodkowego ukladu nerwowego ?

...Czy to prawda .... ze aminokwasy BCAA pozytywnie wpływaja na regeneracje osrodkowego ukladu nerwowego, ktory jest bardzo obciazony w czasie treningu na mase z duzymi ciezarami i ze usprawniaja jego prace oraz ze dostarczaja niezbednych składnikow do wykonywania intensywniejszych cwiczen .Jesli tak to przeklada sie to na mniejsze zmeczenie wykonujacego intensywny trening , poprawiajac i usprawniajac przewodnictwo sygnalu z neuronow do miesni , co z kolei przyszyspiesza regeneracje psychofizyczna. Ja osobiscie stosuje przed i po jako czynnik regenerujacy . Czesto slysze odpowiedzi ze przy robieniu masy BCAA sa zbedne ... Tak wiec jak to ma sie w praktyce ...?
233
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie