Zadaj pytanie
7 maja 2016 13:17

Dieta po trzech latach odpoczynku

Witam. Mam lat 16, ważę około 84kg, mierze 184cm. W tym miesiącu mija 3 rok, odkąd nie ćwicze przez chorobę ossgota i sahlattera. (Podobno mija smoczynnie po około 2 latach bez ćwiczeń) Jem bardzo nieregularnie i czasami bardzo duże porcje. Mieszkam na wsi, więc siłownie i baseny odpadają. Celem jest zrzucenie masy jak najszczybciej, ponieważ nie moge poczuć się komfortowo z taką okragłą twarzą i takimi dużymy cyckami. (hehe..) Bardzo chciałbym, aby składniki do diety były łatwo dostępne bez większego biegania po róznych sklepach. Słyszałem o jakiś spalaczach tlusczy, warto zainwestować? Oczekuję za pomoc, pozdrawiam.

94
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie