Zadaj pytanie

Regeneratory stawów - działanie, stosowanie

Od 8 lat robię przysiady, box jumpy i inne ćwiczenia obciążające kolana. Nagle zaczęły mnie bolec stawy. Słyszałem o takich środkach jak regeneratory stawów, bez recepty. Polecacie coś? Jak to działa?
1327
2

Cześć, W Twoim wypadku na sam początek trzeba zrobić przerwę w treningach i dać czas na regenerację, a w tym czasie trzeba usunąć stany zapalane i zwiększyć syntezę kolagenu, Tutaj doskonalę spiszę się CROSSTREC FLEX BOX + dodatkowo dodaj 3-4 gramy witaminy C – produkt VIT. C STRONG 1000 doskonale się do tego przyda, a do samych stanów zapalnych dodaj imbir i kurkumę jeśli nie masz możliwości spożywania naturalnych produktów, możesz dołączyć jeszcze do suplementacji regenaratory stawów np. COLLAGEN RENOVER, który dostarcza budulca jakim jest kolagen. Taki mix pomoże w powrocie do treningów bez bólu i zabezpieczy przed kolejnymi kontuzjami. Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 8 września 2016 12:37
Zalecam nie słychać "eksperta" bo wydasz hajs na jakieś magiczne regeneratory i i ci to nic nie da. Skup się na odpowiednich suplach zwiększających syntezę kolagenu + zupa mocy mauriczowska.
dodał odpowiedź 8 września 2016 12:57
Na 70% ból stawów może się wiązać ze złą techniką. Więc też to ogarnij.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie