Zadaj pytanie

Tauryna - suplementacja, dawkowanie, cykle

Siema. Suplementuje już taurynę od dłuższego czasu. Macie jakieś rady co do jej suplementacji? Zmieniać dawkę, odstawić na chwilę? Kiedy poczuję te prawdziwe właściwości tauryny?
703
0

Cześć, Odczucie działania Tauryny czujesz już od razu, zapobiega ona w jakimś stopniu rozpadowi Twoich mięśni jeśli w Twoim krwioobiegu nie ma wolnych aminokwasów, lub po treningu nie jesz posiłku, nie dostarczasz aminokwasów, glutaminy. Generalnie Oszczędzasz w jakimś stopniu to, co już masz. Kulturystyka to sport dla wytrwałych i cierpliwych efekty przychodzą powoli, co do dawkowania 3 gramy dziennie w porywach do 4 wystarczą. Tauryna jest aminokwasem, a więc nie trzeba robić przerw.

Pozdrawiam

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie