Zadaj pytanie
8 września 2016 12:57

Dieta paleo a cukrzyca

Czy dieta paleo pomoże mi w walce z cukrzycą? Proszę o pomoc…
1545
1

Cześć, Dieta paleo poprzez mniejszy udział węglowodanów , a przede wszystkim wyeliminowanie takich źródeł węglowodanów jak Cukier, Zboża, Rośliny Strączkowe pomoże unormować poziom cukru. Ważne jest też, to aby ograniczyć rafinowane oleje ponieważ mogą uszkodzić trzustkę, a ta jest nam potrzebna do wydzielania insuliny. Odpowiedz : Pomoże jeśli jest to cukrzyca typu 2, na pewno insulinoodporność powinna przejść.

Pozdrawiam

dodał odpowiedź 8 września 2016 13:13
Pomoże jeśli będzie to faktycznie dieta paleo. I będziesz trzymał glukozę w ryzach(brak wahań cukru we krwi). Posiłek z rana białkowo-tłuszczowy. Możesz zastosować taki układ posiłków(sprawdza się): Śniadanie:jajka z warzywami, IIŚ: koktajl(olej kokosowy2łyżki+maca10g+spirulina5g+acerola5g+acai5g+ewentualnie jakiś owoc i to wszystko miksujesz) lub warzywa, Obiad: mięso + warzywa, Kolacja;bataty/maniok/ziemniaki/kasze. Są pytania pisz. Pomogłem głosuj.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie