Zadaj pytanie

Witamina D - bóle kości, słaby nastrój

Cześć. Ostatnio nie mam zbyt dobrego nastroju i nieco bolą mnie kości. Znajomy polecił zrobić badanie poziomu witaminy d. Wyniki sa na poziome optymalnym. Czy warto w takiej sytuacji spróbowac suplementacji witaminą d?
1523
2

Cześć, Witamina D może być na dobrym poziomie ale wchłanianie do samych kości może być ograniczenie dlatego najlepiej stosować suplementy, które oprócz witaminy D3 zawierają witaminę K2MK7. A może to przemęczenie, choroba, stan zapalny ? Może trzeba dać odpocząć organizmowi, zwiększyć ilość witaminy C w ciągu dnia, dodać produkt o nazwie GABA 750 przed snem, przejść się na solarium, jeśli nie przebywasz na słońcu ? Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 19 września 2016 16:58
Wystarczy wrzucić dawkę podtrzymującą 2000UI + K2 100mcg
dodał odpowiedź 30 grudnia 2016 21:35
Solarium jest głupota. Ilość witaminy przy korzystaniu jest przeciętna a ryzyko chorób skóry bardzo duże. W naszej strefie od bodaj września do maja powinno się cały czas suplementować d
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie