Zadaj pytanie

Suplementacja okołotreningowa

Cześć,
dużo mówiłeś o suplementacji okołotreningowej jeśli chodzi o siłownię, a jak się ma sprawa jeżeli chodzi o treningi boksu? Trwają one w zależności od dnia 1,5h lub 2h, zawsze wieczorem. Jak w takim wypadku należy brać sumplementy? Mam białko serwatkowe, Carbo, BCAA i niedlugo zaczne brac CM3. Trenuję od roku, ważę 70kg, 184 wzrostu, ektomorfik.
Pozdrawiam, Andrzej.
2251
0

Stosowanie i pory suplementów w sportach walki nie różnią się wiele od suplementacji w sportach siłowych.

1. Białko, pora dnia nie ma znaczenia, stosujesz je jako uzupełnienie diety w makroskładnik BIAŁKO. Ze względu na prostotę, wyskoki IG i szybkowchłanialność proponuje suplementować odżywkę białkową w czasie, krótko po treningu.

2. Carbo - podczas lub bezpośrednio po treningu.

3. BCAA - bezpośrednio po treningu, przed lub w trakcie jeśli trening jest bardzo intensywny i przekracza ponad 1,5h.

4. CM3 - Po treningu

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie