Zadaj pytanie

ASTAKSANTYNA

Witam,
Jakiś czas temu trafiłem w internecie na astaksantyne. Bardzo mało jest wypowiedzi polskich sportowców , lekarzy czy profesorów na jej temat. Chciałbym dowiedzieć się czy jej właściwości rzeczywiście są tak bardzo prozdrowotne ? Czy może sami ja stosujecie ? Osobiście mam ogromne problemy ze zdrowiem, odpornością itp. Do tego najbliższa mi osoba zachorowała na raka . Jest już po chemii i po naświetlaniach - i tutaj pojawia się pytanie czy suplement w postaci astaksantyny jest dla niej wskazany ? Ewentualnie co polecacie w takich przypadkach ? Co należy stosować a czego unikać ? Z góry dziękuje za poświęcenie mi czasu. Liczę na obiektywnai i konkretna odpowiedz. Pozdrawiam
736
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie