Zadaj pytanie

Trening na redukcję

Witam. Mam 16 lat przy 178 wzrostu i 78 kg oraz około 16% zatłuszczenia ale nie jestem pewien bo nie mierzyłem dokładnie. Od prawie roku jestem na masie, ćwiczyłem FBW 3 razy w tygodniu i chciałbym tak za 2 miesiące przejśc na redukcję. Planuję ćwiczyc w następujący sposób:
Poniedziałek ; trening siłowy
Wtorek: HIIT
Środa : przerwa
Czwartek : trening siłowy
Piątek : HIIT
Sobota :HIIT
Niedziela : przerwa
Nie chciałbym włączac cardio ani aerobów o niskiej intensywności bo przeczytałem o tym negatywne rzeczy na stronie https://potreningu.pl/articles/1791/spraw-by-trening-cardio-pracowal-dla-ciebie
I mam pytanie. Czy faktycznie te aeroby przy redukcji są zbędne i czy jest coś co trzeba koniecznie coś zmienić w moich treningach? Z góry dziękuję.
152
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie