Zadaj pytanie
24 lipca 2018 00:45

Rolowanie

Czy można rolowac mięsień brzuchaty łydki, jeżeli tak to w jaki sposób, pytam sie ponieważ na internecie nie znalazłem żadnych informacji o rolowaniu tego mięśnia.
776
0

 

Witam

 

Rolowanie to doskonała forma automasażu wałkiem. Oczywiście można także rolować mięsień brzuchaty łydki. Zawsze rolowanie tego mięśnia należy zaczynać od ścięgna Achillesa w górę. Siedząc, jedno podudzie połóż na wałku i przesuwaj ją po nim w kierunku góra – dół. Chcą zintensyfikować zabieg wykonuj to w podporze na ramionach. Kolejnym utrudnienie może polegać na ułożeniu drugiej nogi skrzyżnie na nodze rolowanej.

 

Pamiętaj, że w trakcie rolownia mięsień powinien być rozluźniony a nie spięty.

Pozdrawiam

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie