Zadaj pytanie
24 listopada 2018 03:10

silownia z dieta lekkostrawna

Witam,

9 miesięcy temu zdiagnozowano u mnie przewlekle zapalenie żołądka spowodowane Helicobacter Pyroli.
Po antybiotykach bakteria została zabita. Ból i samopoczucie podczas choroby były tak złe ze rzuciłem palenie z czego akurat jestem zadowolony. Podczas choroby schudłem 12 kg. stosuje się w miarę do diety lekkostrawnej i biorę esomeprazol gdy się źle poczuje oraz Sertraline 50mg gdyż podczas choroby tak się źle czułem ze popadłem w ciężką depresje. Aktualnie nie jest złe lecz strasznie przytyłem na tej diecie że ciężko mi się pogodzić z moim wyglądem. Od 3 miesięcy chodzę na siłownie i basen.
4 razy w tygodniu ćwiczenia aerobowe po godzinie i 3 razy w tygodniu siłownia na budowę mięśni.
Codziennie po ćwiczeniach i siłowni przepływam 20 długości basenu a następnie sauna.
Podczas tych ćwiczeń spalam w granicach 700-800 kalorii dziennie. Mimo tego wszystkiego przez ta dietę nie za bardzo udaje mi się schudnąć a w szczególności pozbyć się opony na brzuchu. Ponieważ poczułem się lepiej spróbowałem przejść na dietę z produktami razowymi i mlecznymi lecz po 2 tygodniach zacząłem się znowu źle czuć. Przejdę teraz do mojego pytania a mianowicie czy można ułożyć dietę lekkostrawna tak aby schudnąć i przybrać na masie ale mięśniowej i zgubić oponę z brzucha. Tors wygląda nie najgorzej oraz ręce i nogi ale brzuch jak bym był w 7 miesiącu ciąży.

Pozdrawiam

Cezary
323
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie