Zadaj pytanie

Bezwład

Witam od kilku mieś. poraz kolejny chodze na siłke I mam problem przy wyciakaniu na koncach seri czuje w lewej ręce bezwład (reka staje sie jakby zdrentwiala I nie idze wycisac ciezaru ) niz bardziej brak sily tak mi sie bynajmniej wydaje bo po kilku miesiącach ten sam efekt I nie wiem czy to nie ma nic wspólnego ze kilka lat temu mialem tą ręke zwichnietą czy to poprostu brak mocy, dzieki czekam na wasza odpowiedź.
100
0

Witam. bardzo prawdopodobne, że masz przykurcze i mało mobilną obręcz barkową. twoje mięśnie są spięte i mało elastyczne dlatego czujesz dyskomfort podczas ćwiczenia. Proponuje, zacząć rolowanie i rozbijanie tego miejsca. Najlepiej poprawić ruchomość stawu ćwiczeniami korygującymi i rozluźnianiem powięziowym. Jeśli powyższe wskazówki nie pomogą proponuje udać się do fizjoterapeuty. Jeśli przyłożysz się do opisanych technik, z poprawisz zakresy ruchów i jestem przekonany, że osiągi treningowe będą efektywniejsze.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie