Zadaj pytanie

Trening pod kątem zawodów po 30-stce

Witam

Trenuję intensywnie na siłowni od ok. roku , 3-4 razy w tygodniu ze ścisłą dietą (nigdy nie miałem z tym problemu) , wiek - 31 lat. Nie interesują mnie półśrodki, wiec chciałbym za wszelką cenę w kilka lat dojść do formy zawodniczej , takiej która umożliwiła by mi start w jakiś lokalnych zawodach (nie mówię o jakimś mr Olympia oczywiście).
Na ile jest to realne bez dodatkowego wspomagania ? I tak nie odpuszczę, ale chciałbym poznać opinie osób które może też zaczynały późno.

Pozdrawiam
150
0

Witam.

Nie ma co ukrywać, ale start w zawodach sylwetkowych w większości przypadków mocno powiązany jest z dużym wysiłkiem dla organizmu. Jednak jeśli chciałbyś sprawić swoja formę i zrobić to sam dla siebie to jak najbardziej polecam. Twój wiek na pewno nie będzie tutaj stanowił żadnej przeszkody. Jeśli będziesz przestrzegał diety, która jest dobrze i mądrze rozpisana. Jeśli Twój trening będzie prawidłowo ułożony na pewno możesz spróbować.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie