Zadaj pytanie

Zastanawiam się nad wyborem dobrej beta-alaniny

Gram w kosza i zależy mi na poprawie szybkości. Na co zwrócić uwagę przy wyborze suplementu, czy beta alanina Trec jest dobra?
494
0

Głównym zadaniem beta alaniny w zakresie wspierania energetyki wysiłkowej jest redukcja zakwaszenia mięśniowego. Zmniejszając stężenie jonów wodorowych - H w środowisku mięśniowym (to one właśnie odpowiadają za zakwaszenie) beta alanina pozwala trenować dłużej i ciężej. Beta alaninę szczególnie doceniać będą przedstawiciele sportów siłowych, gdzie przeważają przemiany beztlenowe, w których główną przyczyną zmęczenia jest właśnie wzrost zakwaszenia.

Zakwaszenie mięśniowe, które obniża beta alanina, to także problem dyscyplin, w których występuje zmienna intensywność, a co za tym idzie organizm korzysta z różnych źródeł energii (czyi zachodzą przemiany zarówno tlenowe i beztlenowe). Wówczas wydolność organizmu, możliwość płynnej zmiany rodzaju przemian energetycznych, będzie w dużym stopniu zależała od ustrojowych możliwości radzenia sobie z zakwaszeniem. Przykładem takich dyscyplin są gry zespołowe np. kosz. Jak najbardziej suplementacja beta alaniną np. beta alanina trec podniesie Twoją wydolność i poprawi wyniki w tym sporcie. Beta alanina trec zawiera czystą beta alaninę, bez żadnych zbędnych dodatków. Przyjmując regularnie 4 kapsułki beta alanina trec przed treningami zauważysz, że tak szybko się nie męczysz, że w czasie dynamicznych akcji na boisku mięśnie nie odmawiają posłuszeństwa.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie