Zadaj pytanie

Wasze zdanie na temat SAW przedtreningówki?

Witam, chciałbym poznać wasze zdanie na temat saw przedtreningówki. Ćwiczę sporty walki i czasem w połowie treningu dopada mnie takie zmęczenie, że nie mam siły go dokończyć. Czy saw poprawi moje wyniki bo niedługo mam zawody?
1100
0

Zmęczenie w czasie wysiłku może wynikać z różnych przyczyn. Czasem jest ono efektem  deficytów żywieniowych, niekompletnej regeneracji potreningowej, zbyt małej ilości snu. Najczęściej jednak zmęczenie, szczególnie w  dyscyplinach sportu, w których dominują beztlenowe szlaki energetyczne jak sporty walki, wynika z przedwczesnego wyczerpania zasobów energii (ATP, fosfokreatyna) i braku możliwości ich regeneracji (m.in. z powodu wysiłkowego zakwaszenia mięśniowego). Tym skutkom zmęczenia wysiłkowego zapobiegać pomoże saw przedtreningówka. SAW zawiera w swym składzie kompleks 3 form kreatyny, które odgrywają kluczową rolę w czasie intensywnych wysiłków między 3 a 10 s. Przedtreningówka SAW to także beta alanina redukująca zakwaszenie mięśniowe, które w szczytowym momencie wywołuje upadek mięśniowy, uniemożliwia odnowę zasobów energii i blokuje przewodnictwo nerwowo – mięśniowe. SAW to w końcu także porcja porządnych i bezpiecznych substancji pobudzających, które nigdy nie pozwolą na ziewanie podczas treningu.  

Jak najbardziej SAW przedtreningówka poprawi Twoją wydolność w sportach walki. Radzę jednak, żebyś wypróbował stosowanie SAW nie na samych zawodach, ale wcześniej na treningach, żeby sprawdzić reakcję organizmu, dostosować czas przyjęcia przed wysiłkiem (standardowo 15 – 30 minut przed). Przyjmując SAW przedrteningówkę możesz odczuwać delikatne przekrwienie, swędzenie i mrowienie niektórych okolic ciała. To naturalny efekt działania beta alaniny obecnej w SAW, który przez większość stosujących ją osób jest pozytywnie postrzegany. 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie