Zadaj pytanie

Hej, mam pytanie o termogeniki.

Hej, mam pytanie o termogeniki. Co powinien zawierać dobry spalacz z tej grupy? Czy Trec clenburexin jest dobry?
214
0

Trec clenburexin to sztandarowy termogenik, czyli suplement podsycający produkcję ciepła w organizmie. Mechanizm działania termogeników polega w dużym uproszczeniu na zwiększaniu wydzielania hormonów wysiłkowych – szczególnie adrenaliny, oraz tyroksyny. Zewnętrznym przejawem działania trec clenburexin jest pobudzenie, uczucie wyższej ciepłoty ciała. Aktywacja termiczna będąca efektem suplementacji termogenikami powoduje zwiększenie wydatków energetycznych ustroju, gdyż proces termogenezy jest bardzo energochłonny, co przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej.

Dobrej klasy termogenik powinien zawierać składniki, które będą zwiększać lub utrzymywać wysoki poziom adrenaliny. Kluczowym składnikiem termogeników, który oczywiście również zawiera trec clebnurexin, jest aminokwas tyroksyna, z którego w organizmie produkowana jest m.in. właśnie adrenalina. Stymulująco na produkcję adrenaliny działa kofeina, która w termogenikach może pochodzić z kawy, guarany, ostrokrzewu paragwajskiego, zielonej kawy. Bardzo cenionym składnikiem termogeników jest ekstrakt z zielonej herbaty zawierający ważny związek z grupy polifenoli o skrótowej nazwie EGCG. EGCG, który występuje również w składzie trec clenburexin, poza silnym działaniem przeciwutleniającym, wpływa na organizm termogenicznie oraz inaktywuje enzymy trawiące węglowodany i tłuszcze.  EGCG doskonale uzupełnia się z innym polifenolem pochodzącym z zielonej kawy o nazwie ACG. Ten składnik również wspiera termogeniczne działanie trec clenburexin i przy okazji obniża wchłanianie cukrów. Te dodatkowe wpływy na metabolizm tłuszczu i węglowodanów to bardzo cenne atuty dobrej klasy spalaczy tłuszczu, gdyż zapasowy tłuszcz powstaje właśnie z tłuszczu i węglowodanów.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie