Zadaj pytanie

Jakie najlepsze spalacze tłuszczu możecie polecić?

Hej. Jakie najlepsze spalacze tłuszczu możecie polecić? Uprawiam pływanie i chodzę na siłownię. Potrzebuje czegoś co skutecznie spala tłuszcz i przy okazji pobudza i jednocześnie poprawi wyniki w pływaniu.
469
0

Najsilniejszą grupą spalaczy dostępnych na rynku są termogeniki. To, jaki jest najlepszy spalacz tłuszczu zależy jednak od indywidualnych czynników. Myślę, że najtrafniej dobrany do profilu Twojej aktywności będzie Thermo Far Burner. Zawiera on kompleks składników o działaniu termogenicznym jak: kofeina, tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty, które jednocześnie działają na organizm pobudzająco. Poza tym suplement ten jest także źródłem l-kanityny, która pozwala na wykorzystanie energetyczne tłuszczu w czasie wysiłków o małej /średniej intensywności i długim czasie trwania. L-karityna poprawi Twoją wydolność w czasie pływania.

Dodatkowo sugeruję wprowadzić suplementację ważnymi aminokwasami wysiłkowymi – BCAA. Ta trójka ważnych aminokwasów (leucyna, walina i izoleucyna) wspiera wybitnie tlenowe przemiany energetyczne, stymulując przy okazji angażowanie w ich trakcie tkanki tłuszczowej.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie