Zadaj pytanie

Jaka kreatyna jest najlepsza.

Hej ćwiczę w siłowni 3 x w tygodniu i 2 x boks. Pytałam w klubie chłopaków jaka kreatyna jest najlepsza. Większość chwali sobie CM3. Jakie jest wasze zdanie na temat tego produktu?
1323
0

CM3 firmy trec nutrition to kreatyna w formie jabłczanu. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kreatyny to naprawdę dobry produkt. CM3 to stabilizowana postać kreatyny, a więc taka, która w większym procencie, jak monohydrat, dociera do mięśni, w których wspiera energetykę wysiłków o wysokiej intensywności. Kreatyna będzie wspierać wydolność w czasie ciężkich treningów w siłowni ukierunkowanych na budowanie masy i siły, ale także w czasie szybkich akcji w ringu bokserskim. Dzięki połączeniu kreatyny z kwasem jabłkowym przy suplementacji CM3 nie dochodzi do niepotrzebnego zatrzymywania wody w organizmie, które mogłoby prowadzić do przyrostu masy ciała. A niestety zbędne kilogramy mogłyby obniżyć Twoje wyniki w boksie. Wyższa absorpcja mięśniowa to nie jedyna zaleta CM3. Obecność kwasu jabłkowego nie tylko chroni kreatynę przed kwaśnym odczynem w układzie pokarmowym, ale także podsyca energetykę procesów tlenowych (aerobowych), które mają pewien udział w czasie treningów w siłowni, a  jaszcze większy w treningach bokserskich.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie