Zadaj pytanie

Co z moją siłą ?

Witaj Panie Michale ! Bardzo prosiłbym o pomoc. Mam problem z siłą. Stosuje diete która utrzymuje na deficycie 200 kalorii. Pale ostatki zbędnego smalcu. Siła nie rośnie. Stoi wręcz w miejscu. Co zrobić ? Zmienić trening, w jaki sposób, może na nadwyżce kalorycznej coś pójdzie ?

Trenuje planem: Pon. Klatka + biceps Śr. Barki + Triceps Pt. Nogi + Plecy

Pozdrawiam.
615
3
dodał odpowiedź 4 października 2013 10:44
Mam rozumieć że dopóki będę na deficycie, siła nie ruszy :( troche lipa bo jescze z miesiąc mam zamiar posiedzieć na redukcji jak nie 2..
dodał odpowiedź 4 października 2013 14:25
10 jednostek treningowych wszystkie partie na treningu po 1 ćwiczeniu na każdą grupę w zakresie 3-6 powtórzeń 2-3 min przerwy progres ciężaru. i najważniejsze.... min 48 h wolnego pełne 2 dni!!!! lub nawet 3 uwierz mi naprawde działa.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie