Zadaj pytanie
21 marca 2019 09:27

Jakie suplementy na redukcję zacząć brać, żeby efekty były szybciej widoczne?

Od stycznia jestem na redukcji, wyjściowa waga 98 kg. Trzymam dietę, 4 razy w tygodniu jestem na treningu siłowym. Do tej pory zrzuciłem 5 kg. Jakie suplementy na redukcję zacząć brać, żeby efekty były szybciej widoczne?
210
0

Witaj, na pewno zachęcam do sięgnięcia po termogeniki. Podkręcają one metabolizm, zmuszając organizm do ponoszenia ogromnych start energetycznych w związku z procesem produkcji ciepła (termogenezy). Polecam Thermo Fat Burner Trec, który stanowi połączenie substancji termogenicznych oraz karnityny. Składniki termogeniczne jak kofeina, teina, kwas chlareganowy, działają na organizm pobudzająco, podnosząc poziom, stymulującej uwalnianie ciepła, adrenaliny. Karnityna poprawi wydajność treningów, zwiększając w ich trakcie angażowanie tłuszczu w przemianach energetycznych.

Jeżeli ćwiczysz w siłowni nie zapominaj, że obowiązkowe suplementy na redukcję to także antykataboliki, które chronią mięśnie. Zabezpieczenie mięśni jest bardzo ważną sprawą, ponieważ mięśnie to aktywna część ciała, która ma wysoki metabolizm spoczynkowy (organizm wydaje dużo energii na ich utrzymanie).  Dążąc do redukcji tkanki tłuszczowej zadbaj o kompleksową ochronę mięśni, gdyż dobra redukcja to taka, która spala tłuszcz a nie mięśnie. Polecam kompleks BCAA i glutaminy np. BCAA G –force trec.

Poza tym, włącz do systemu treningowego treningi aerobowe. Możesz je wykonywać po treningu siłowym. Jednak zanim zaczniesz jeździć na rowerku czy chodzić po bieżni, przyjmij porcję węglowodanów (np. Vitargo) i antykatabolików, które odżywią mięśnie.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie