Zadaj pytanie

Szukam dobrej, sprawdzonej przedtreningówki.

Witam. Szukam dobrej, sprawdzonej przedtreningówki. Chłopaki na siłowni chwalą sobie nitrobolon. Czy to jest dobra przedtreningówka? Czy pompa po niej jest mocna?
792
0

Nitrobolon z trec  to jedna z pierwszych przedtreningówek dostępnych na rynku. Nitrobolon zawiera dwa najważniejsze kompleksy składników specyficznych właśnie dla przedtreningówek, czyli produktów mających poprawiać dyspozycyjność energetyczną organizmu w czasie intensywnego wysiłku. W składzie nitrobolon znajdziemy kreatynę ogrywającą pierwszoplanową rolę w czasie pierwszych sekund wysiłku o maksymalnej mocy (np.: pierwsze sekundy wyciskania sztangi z maksymalnym ciężarem, sprint, dynamiczna akcja na ringu). Nitrobolon zawiera kreatynę w postaci stabilnego estru, który bezpiecznie pokonuje układ pokarmowy i w niezmienionej postaci dociera do miejsca przeznaczenia czyli mięśni. Nitrobolon to w końcu kompletny skład gwarantujący długotrwały efekt pompy mięśniowej, który stanowi najlepsze podłoże do maksymalnej pracy mięśniowej. Okazuje się, że nasilony dopływ krwi do pracujących mięśni zapewnia nie tylko arginina, z której powstaje tlenek azotu (NO- sprawca pompy mięśniowej), ale także cytrulina stanowiąca substrat do syntezy argininy. Obecność tych dwóch aminokwasów w Nitrobolon zapewnia wydłużony dopływ  argininy  do produkcji NO. Nitrobolon zawiera oba te pompujące aminokwasy w stabilnych postaciach jabłczanu (czyli, tak jak w przypadku kreatyny, są uodpornione na kwaśny odczyn układu pokarmowego). Jak najbardziej polecam Nitrobolon jako wzorową przedtreningówkę. Zobaczysz, uczucie pompy po tym produkcie nie skończy się nagle w połowie treningu, a będzie jeszcze trwało po zakończeniu treningu, pozwalając na pełną regenerację organizmu, która stanowi wyjściową w odnotowywaniu postępów treningowych.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie