Zadaj pytanie

Szukam dobrej kreatyny.

Ćwiczę grę w piłkę ręczną i czasem chodzę na siłownię. W internecie wszyscy zachwalają CM3, czy to będzie dobra dla mnie kreatyna i jak ją przyjmować?
169
0

CM3, czyli jabłczan kreatyny od trec, to bardzo dobry wybór dla Ciebie. CM3 to postać stabilniejsza jak monohydrat kreatyny, czyli jest w stanie bezpiecznie przejść, w niezmienionej postaci, przez układ pokarmowy, i dotrzeć do miejsca przeznaczenia czyli mięśni. Dzięki połączeniu z kwasem jabłkowym, z przyjmowaniem CM3 nie wiąże się ryzyko zatrzymywania wody przez organizm, które mogłoby skutkować zwiększeniem masy ciała. A to z kolei negatywnie odbiłoby się na wydolności w czasie gry w piłkę ręczną.

Dodatkowym atutem CM3 jest obecność kwasu jabłkowego, który jest jednym z produktów etapowych w czasie tlenowych przemian energetycznych. Energetyka w grach zespołowych jest zmienna, czyli przeplatają się procesy tlenowe (mniej intensywne momenty gry) z beztlenowymi (dynamiczne akcje). CM3 będzie więc poprawiać zarówno wydolność tlenową jak i beztlenową.

CM3 sugeruję brać przed wysiłkiem w dawce 3 – 4 kapsułki i bezpośrednio po wysiłku wraz z płynnymi węglowodanami (carbo/vitargo). W dni beztreningowe przyjmuj 3 porcje po 2 kapsułki na 30 minut przed głównymi posiłkami.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie