Zadaj pytanie

Co myślicie o kreatynie kfd?

Hej. Co myślicie o kreatynie kfd? Mam z tej firmy carbo i masówkę. Od kilku miesięcy ćwiczę na masę. Jak powinienem ją przyjmować?
516
1

Jak najbardziej kreatyna kfd doskonale dopełni Twój zestaw suplementów na masę. Polecam kreatynę kfd w formie monohydratu. Tak naprawdę to najprostsza i zawsze działająca forma kreatyny. Przyjmowanie kreatyny połącz z odpowiednim treningiem, ukierunkowanym na zwiększenie siły. Kreatyna poprawia uwodnienie komórek mięśniowych stąd jest także suplementem stymulującym anabolizm. Kreatynę kfd radzę przyjmować w cyklu jednostajnym, 10 – 20 g dziennie w 2 – 3 porcjach. Porcję (5-7g) przyjmuj rano na czczo lub przed treningiem i koniecznie po treningu. Obowiązkowo zawsze dawkuj kreatynę kfd po wysiłku, z uwagi na występującą w tym czasie możliwość nadkompensacji (odbudowy z nadmiarem). Nie przyjmuj nigdy kreatyny blisko posiłku zawierającego białko, gdyż kwaśny odczyn w żołądku nie pozwoli na jej wchłonięcie. W czasie suplementacji kreatyną pij dużo wody, przynajmniej 3 litry.

dodał odpowiedź 31 maja 2019 12:26
Ja posiadam kreatynę z KFD a stosuję ją tak: w Dni nie treningowe rano na czczo około 5g jedna płaska miarka(łyżeczka) w Dni Treningowe bezpośrednio po treningu 5g. Pozdrawiam.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie