Zadaj pytanie
1 kwietnia 2021 21:37

Wit.d3

Witam mam pytanie odnośnie witaminy d3 jestem w trakcie rozpoczęcia terapii 5 tys IU chciałbym wiedzieć czy powinienem ją brać w dawkach podzielonych czy mogę jednorazowo?
131
3
dodał odpowiedź 10 kwietnia 2021 22:18
Robert pierdolnij ryjem o ściane i może nabieżesz rozumu i przestaniesz takie debilne pytania zadawać
dodał komentarz 12 kwietnia 2021 12:55
Ty pierdolony cweluchu kim ty esteś jebana łajzo żeby ludzi obrażać swoimi żenującym wpisami sam pierdolnij ryjem o ścianę cymbale bo najwyrażniej co z baniakiem masz nie halo ,mówię na serio zrób se konkretnego grzmota o ścianę złamańcu
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2021 18:49
Witaminy jednorazowo plus kondoma na pyte zakłada twój sąsiad emeryt jak wpada do twojej mamy na jebaczkę a potem krzyki i jęki tylko słychać i jak stary tapczan na którym śpisz się zarywa,,,,a twój ojciec w tym czasie turla się z butlą dynaturatu pod monopolowym a gimbusy na niego chrachają i leją mu na ryj i gaszą pety ,
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie