Zadaj pytanie

Ból prawego kolana po przysiadach

Dzień dobry mam problem z bólem prawego kolana w okolicach rzepki. Bólu nie ma dopóki nie zginam kolana pod obciążeniem albo dopóki nie zginam go całkowicie. Nasila się w raz z ilością przysiadów, ból jest duży 8/10. Sądzę że spowodowało go nieprawidłowa technika w postaci odrywania pięty od podłogi. Pracuje nad tym od jakiegoś czasu ale nadal zdarza się że odrywam kilkukrotnie na treningu piętę podczas przysiadu. Ból nie pozwala mi ćwiczyć dolnych partii ciała. Trwa on od 3 dni i nie maleje, na kolanie nie widać nic specjalnego. Moje pytanie jest takie co zrobić jeśli ból nie ustąpi jest on bardzo duży, chociaż przy codziennych aktywnościach czy nawet przy bieganiu nie zauważalny aczkolwiek utrudnia mi trening.
137
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie