Zadaj pytanie
26 października 2013 11:22

Żylaki powrózka nasiennego a siłownia?

Witaj Michale.

Mam 18 lat. Rok temu stwierdzono u mnie żylaki powrózka nasiennego poprzez badanie USG. Te żylaki są małe - I stopnia. Lekarz nie zalecił mi żadnego zabiegu, gdyż powiedział, że w tym stadium to nie ma sensu. Jednak kategorycznie zabronił mi ćwiczeń na siłowni, praktycznie tego nie argumentując. Nie przejąłem się zbytnio tym i dalej ćwiczyłem. Żadnej zmiany wielkości żylaków powrózka nie odczułem i w sumie w niczym one mi nie przeszkadzają.

Czy masz jakieś doświadczenie w tej kwestii? Spotkałeś się z tym problemem? Czy ćwiczenie z żylakami powrózka wiąże się z jakimiś poważnymi konsekwencjami?
Jeżeli coś wiesz na ten temat, to byłbym wdzięczny za odpowiedź oraz jeśli można, to poinformowanie w jaki sposób pojawi się odpowiedź. Zależy mi na tym bardzo.

Pozdrawiam,
Dawid.
1298
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie