Zadaj pytanie

Przeważnie pomiędzy treningiem siłowym?

Część. Wiem że ogólnie mówi się że po kazdych dwoch dniach treningu siłowego powinno sie mieć 1 dzień przerwy. Niestety ze wzgledy że w weekendy nie mam jak ćwiczyć a oprócz treningu siłowego (3x w tygodniu) mam jeszcze 2 treningi muaythai. Chciałbym się dowiedzieć czy rozdzielanie treningu siłowego treningiem muaythai w ciągu tygodnia jest ok czy raczej powinienem mieć ten 1 dzień przerwy?
Pozdrawiam

1262
2
dodał odpowiedź 14 czerwca 2015 14:46
spróbuj zapisać się na czat z Maciejem Brzostkiem http://www.zapytajtrenera.pl/trainer/t,10/maciej_brzostek albo Pawłem Jędrzejczykiem http://www.zapytajtrenera.pl/trainer/t,40/pawel_jedrzejczyk oni najszybciej Ci pomogą
dodał odpowiedź 14 czerwca 2015 16:39
Śmiało możesz tak ułożyć swój plan treningowy. I nie trzeba wcale po 2 dniach siłowego robić dnia przerwy. W swoich planach czasami ćwiczyłem 6 dni pod rząd siłowo. Możesz robić np. pon, śr, pt siłowy, wt, czw muaythai.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie