Zadaj pytanie

rozkład treningów na poszczególne dni

Cześć. Mam problem z rozłożeniem treningów. W poniedziałek, czwartek i piątek mam treningi taekwondo. Co dołożyć w dni "nie treningowe" w klubie? Posiadam worek, ławeczke i trochę ciężaru (treningi nie muszą być związane z tym sprzętem lecz mogą)
1431
3
dodał odpowiedź 19 czerwca 2015 18:18
Siema we wtorek zrób klata triceps w środę plecy biceps a w sobotę barki nogi też tak ćwiczę bo chodzę na muay thai i jest ok jeśli będziesz odczuwał zmęczenie odpuść sobotni trening myślę że pomogłem pozdrawiam
dodał odpowiedź 19 czerwca 2015 18:57
ja tak bym zrobił, wtorek klatka tric, środa barki nogi, sobota plecy biceps
dodał odpowiedź 19 czerwca 2015 23:48
Wtorek Klata bic tric brzuch, a sobota plecy nogi barki brzuch. Sobote mozesz zamieniac na niedziele, do wyboru. Z lawki, gryfa, hantli i drazka mozesz zrobic caly trening.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie