Zadaj pytanie

Czy białko serwatkowe jest szkodliwe lub zdrowe ?

Witam chciałbym się zapytać czy białko serwatkowe jest zdrowe czytałem różne opinie na temat tego suplementu i z tego co wyczytałem to jedni twierdzą że zdrowe a drudzy że szkodliwe proszę o odpowiedz na to pytanie .
Pozdrawiam
2246
4
dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 19:37
Jeśli nie masz skazy białkowej to myślę, że nie ma przeciwskazań. Białko to jeden z najważniejszych makroskładników ;)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 20:05
To jest naturalny suplement i nie ma żadnych negatywnych skutków jego stosowania, no chyba, że masz przeciw wskazania, o których napisał poprzednik, no i jeśli oczywiście nie przesadzasz z jego ilością. Białko to budulec naszych mięśni i jeśli ktoś mówi, że jest szkodliwe to niech się puknie w głowę. :) Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 20:07
Białko serwatkowe nie jest szkodliwe. Istnieją nawet badania naukowe, które mówią o właściwościach przeciwzapalnych, ograniczających czynniki ryzyka chorób metabolicznych i sercowo-naczyniowych. Szkodliwe może być jedynie przedawkowanie białka w ciągu dnia, czego wynikiem będzie obciążenie cewki nerkowej. Pozdrawiam.
dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 12:57
Jest w pełni bezpieczne, oczywiście nadmiar szkodzi ale nawet woda w zbyt dużych ilościach może prowadzić do śmierci :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie