Zadaj pytanie

Co i jak? Czyli od czego zacząć na siłowni

WItam !

Zaczynam swoją przygodę z siłownią ,dietę lada dzień będzie miał ułożoną także teraz zostaje co i jak na siłowni.Problem jest w tym że mam za słabe mięśnie na swoją wagę ciała także chciałbym np. zmienić aby podciąganie na drążku nie sprawiała problemów.

Pozdrawiam !
906
5
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 12:12
Powiedz mi czy chesz nabrac masy czy redukowac ? Napisz ile masz wzrostu i ile wazysz , bo to wazne .
dodał komentarz 16 lipca 2015 21:18
Wzrost : 173 Waga : 87 kg.
dodał komentarz 17 lipca 2015 12:19
To tak jak wyżej zacznij sobie od wielostawowego treningu FBW gdzie trenujesz 3 razy w tygodniu np poniedziałek-środa-piątek i robisz po 2 cwiczenia na każdą partię 2 na klate 2 na plecy 2 na bica 2 na trica 2 na nogi i 2 na brzuch . a skoro chcesz zwiekszyc swoją siłę to każde ćwiczenie powinno zawierać 4 serie w tym rozgrzewkowa i po każdej serii zwiększasz ciężar , możesz zacząć sie podciągać po trochę to całkiem dobre ćwiczenie .
dodał komentarz 18 lipca 2015 22:10
Coś takiego ? Poniedziałek Klatka Piersiowa - Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej szerokim chwytem 4x8 - Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej wąskim chwytem 4x8 - Rozpiętki na ławeczce poziomej 4x10 Biceps - podnoszenie hantli stojąc chwytem młotkowym 3x10 - podnoszenie hantli na modlitewniku 3x10 Brzuch - brzuszki 3x25 Środa Grzbiet - szrugsy 4x10 Triceps - wyciskanie francuskie sztangi siedząc z oparciem 4x8 - pompki w podporze tyłem z obciążeniem 4x12 Piątek Barki - wyciskanie sztangi sprzed głowy w sadzie 4x8 -podciąganie sztangi wzdłuż tłowia 4x8 - unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x8 Nogi Przysiady 4x12 Znalazłem na pewnej stronce i trochę zmodyfikowałem.Masz jakieś inne ćwiczenia na daną partie ciała,tylko takie które nie obciążają prawej nogi bo to nie jest u mnie zalecane :)
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 13:14
Witaj, Jako początkujący adept siłowni, nie masz wyuczonej odpowiedniej techniki wykonywanych ćwiczeń. Proponowałbym spokojnie wykonywać trening FBW 3x w tygodniu, z czasem dokładaj ciężaru i szlifuj technikę wykonywanych ćwiczeń, skorzystaj z tego bardzo obszernego artykułu : http://www.kfd.pl/full-body-workout-fbw-49877.html/ Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie