Zadaj pytanie

co pomaga na słabe stawy?

Witam, ćwiczę już od ponad roku i już od zawsze miałem problemy z stawami, już na samym początku barki dawały o sobie znać ale znacznie poprawiłem technikę wykonywanych ćwiczeń i problem miałem z głowy, teraz coś nie tak mam z stawami łokciowymi, bez długiej rozgrzewki staw boli przy wykonywaniu ćwiczeń.

I zwracam się do Was z pytaniem, co wzmocni moje stawy? o co powinienem wzbogacić moją dietę? jakieś porady/sugestię?
Pozdrawiam, Oskar.
833
2
dodał odpowiedź 29 sierpnia 2015 22:53
Hejka, glukozamina, witamina C, dobra rozgrzewka przed treningiem, rozciąganie dynamiczne przed i statyczne po treningu, odpowiednia technika ćwiczeń (!), możesz też korzystać z opasek na łokcie podczas ćwiczeń oraz smarować stawy maścią rozgrzewającą. Pozdro
dodał odpowiedź 30 sierpnia 2015 10:23
Siemanko, na początek zawsze przed treningiem proponuje dobrze rozgrzać stawy. Na ochronę stawów polecam GLUCOSAMINE z treca. Pozdrawiam.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie